Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie, ul. Kopernika

Kopernika, Opoczno, łódzkie

  • 1 200 zł
  • 46,20 m²
  • 25,97 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Zygmu...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kopernika

Kopernika, Opoczno, łódzkie

zaktualizowane:
15 maja 2026

1 200 zł

46,20 m²

25,97 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kopernika

Zaktualizowane: 15 maja 2026

1 200 zł 46,20 m² 25,97 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/5
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
do uzgodnienia

Piętro:

1/5

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 200 zł / miesiąc
  • Dostępne: styczeń 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 46,20 m², 2 pokoje; stan: dobry
  • Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1983
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/5, dwustronne, jednopoziomowe
  • Opłaty uzupełniające: 643 zł, kaucja: do uzgodnienia
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

***Biuro Nieruchomości ZYGMUNTOWSKA Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie do wynajęcia w Opocznie ***

SZUKASZ MIESZKANIA DO WYNAJĘCIA ?
MOŻESZ JUŻ TERAZ WYNAJĄĆ MIESZKANIE W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI!

Prezentujemy do wynajęcia bardzo jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie w bloku przy ulicy Kopernika 6A w Opocznie

Mieszkanie znajduje się w na pierwszym piętrze jest do zamieszkania, z małym balkonem (...)

Agent

Małgorzata Zygmuntowska

797 266...

797 266 444

797 266 444

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości